Výlučné vlastnictví - souhlas manžela

Výlučné vlastnictví - souhlas manžela

21.11.2018

Je třeba souhlasu druhého z manželů v případě prodeje bytu, který je ve výlučném vlastnictví jen jednoho z nich (nabytí před svatbou)?

Odpovědi na dotaz

Re: Výlučné vlastnictví - souhlas manžela

Souhlas druhého z manželů je potřeba v případě, že manželé mají nebo v minulosti měli v prodávané nemovitosti tzv. společnou domácnost. Společná domácnost je adresa, kterou manželé spolu v minulosti užívali.

Některé banky vyžadují prokazatelný souhlas, tedy doklad o tom, že byl informovaný druhý z manželů v případě, že nákup nemovitosti je financovaný prostřednictvím hypotečního úvěru.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím