VÝPOVĚD Z BYTU

VÝPOVĚD Z BYTU

31.03.2016

Dobrý den, neprodloužila jsem nájemní smlouvu na pronájem bytu, na vystěhování mají dva měsíce, co dělat když se odstěhují dříve? Děkuji Šánová

Odpovědi na dotaz

Re: VÝPOVĚD Z BYTU

Dobrý den, v nájemní smlouvě (nebo v dohodě o ukončení nájmu) máte určitě stanovený termín, datum ukončení smluvního vztahu, resp. datum do kterého bude mít nájemce byt v užívání. Do tohoto SMLUVNĚ uvedeného TERMÍNU je nájemce povinen řádně HRADIT NÁJEMNÉ. Je na dohodě mezi smluvními stranami, zda se dohodnou jinak. Např. zda budete jako pronajímatelka souhlasit s předčasným ukončením nájmu (a odpustíte zaplacení nájemného za nějaké období).

Re: VÝPOVĚD Z BYTU

Dobrý den. Smluvně je dána doba nájmu za který majitel "inkasujeů nájemné. Bez ohledu kdy se odstěhuje, nedohodnete-li se jinak.

Re: VÝPOVĚD Z BYTU

Dobrý den, pokud se nájemníci odstěhují dříve před datem ukončení nájemního vztahu je to jejich rozhodnutí, nicméně své závazky musí uhradit tak jako tak. Pokud neuhradí dá se kompenzovat z vrácení kauce.

VYBERTE TOHO PRAVÉHO MAKLÉŘE

Odešleme vám nabídku makléřů s jejich hodnocením od klientů. Vyberete si toho, který se vám bude líbit nejvíce.

envelopeVáš e-mail
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY