VÝPOVĚD Z BYTU

VÝPOVĚD Z BYTU

31.03.2016

Dobrý den, neprodloužila jsem nájemní smlouvu na pronájem bytu, na vystěhování mají dva měsíce, co dělat když se odstěhují dříve? Děkuji Šánová

Odpovědi na dotaz

Re: VÝPOVĚD Z BYTU

Dobrý den, v nájemní smlouvě (nebo v dohodě o ukončení nájmu) máte určitě stanovený termín, datum ukončení smluvního vztahu, resp. datum do kterého bude mít nájemce byt v užívání. Do tohoto SMLUVNĚ uvedeného TERMÍNU je nájemce povinen řádně HRADIT NÁJEMNÉ. Je na dohodě mezi smluvními stranami, zda se dohodnou jinak. Např. zda budete jako pronajímatelka souhlasit s předčasným ukončením nájmu (a odpustíte zaplacení nájemného za nějaké období).

Re: VÝPOVĚD Z BYTU

Dobrý den. Smluvně je dána doba nájmu za který majitel "inkasujeů nájemné. Bez ohledu kdy se odstěhuje, nedohodnete-li se jinak.

Re: VÝPOVĚD Z BYTU

Dobrý den, pokud se nájemníci odstěhují dříve před datem ukončení nájemního vztahu je to jejich rozhodnutí, nicméně své závazky musí uhradit tak jako tak. Pokud neuhradí dá se kompenzovat z vrácení kauce.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím