Změna užívání místnosti.

Změna užívání místnosti.

28.06.2017

Dobrý den,před čtyřmi roky jsme koupily sousední místnost/v řadovém domu/.Při přepsání na katastru nemovitosti,jsme místnost zapsali jako sklad/místnost byla v katastrofálním stavu/.Místnost jsme opravily,zateplily,obnovily průchod.Jak postupovat aby místnost zapsal katastr nemovitostí jako bytovou.Děkuji Stanislav.

Odpovědi na dotaz

Re: Změna užívání místnosti.

Dobrý den. Navštivte příslušný stavební úřad , kde Vám sdělí přesný postup a vystaví potřebný dokument , který se bude vkládat do katastru.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím