Ideální polovina nemovitosti - pronájem

Odpovědi na dotaz

Re: Ideální polovina nemovitosti - pronájem

Pro platnost nájemní smlouvy je nezbytný souhlas, (tedy podpis) všech spoluvlastníků pronajímané nemovitosti. Pokud jsou ve vašem domě samostatné (oddělené) dvě bytové jednotky, doporučuji, abyste sepsali dohodu o užívání. V takové dohodě by mohl být udělený souhlas s pronájmem části domu, který by mohla vaše sestra pronajímat. V dohodě si můžete stanovit i podmínky pronájmu a především i podíl na údržbě společného domu a plán investic. Na jedné straně nemůže jeden spoluvlastník bránit užívání tomu druhému, ale současně mají oba dva právo na hospodaření s majetkem.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím