Jak nenaletět realitní kanceláři?

Odpovědi na dotaz

Re: Jak nenaletět realitní kanceláři?

Pečlivě ověřujte informace před tím, než v realitní kanceláři cokoli podepíšete. Zjistěte, zda je kancelář členem v Asociaci realitních kanceláří, jakých obratů ročně dosahuje, kolik obchodních případů každý rok uskutečňuje, kolik let působí na tuzemském trhu a prověřte si reference od jejich klientů.

Pokud prodáváte nemovitosti, podívejte se přímo na našeho Průvodce prodejem nemovitosti. Pokud hledáte nejlepší realitní kancelář, zde Vám usnadníme výběr.

Dále uvádíme také samostatný článek z našeho blogu Jak vybrat nejlepší realitní kancelář.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím