rezervace

Odpovědi na dotaz

Re: rezervace

Dobrý den, bohužel bez znalosti obsahu uzavřené Rezervační smlouvy ... nelze seriózně posoudit. Hezký den

Re: rezervace

Dobrý den. Důvody pro takové odstoupení by musely být uvedené v rezervační smlouvě, jinak nevidím žádný důvod, který by mohla mít RK, aby odstoupila, jestliže kupující i prodávající chtějí uzavřít kupní smlouvu.

Re: rezervace

Dobrý den, realitní kancelář zcela jistě nemá právo bezdůvodně odstoupit od smlouvy, a to ani ve lhůtě čtrnácti dnů. Budu ráda, pokud se podělíte o okolnosti, které zapříčinily tuto ne zcela standardní situaci, abychom mohli konkrétně poradit, jak ve Vaší věci postupovat. Lenka Zapletalová AZURO reality, e-mail: info@azuroreality.cz.

Re: rezervace

Právo na odstoupení od smlouvy se dle NOZ týká smluv podepsaných mimo obvyklou provozovnu a má chránit spotřebitele. Realitní kancelář není spotřebitelem ale zprostředkovatelem a tato lhůta se jí netýká. Po zaplacení rezervačního poplatku navíc již začalo plnění rezervační smlouvy. Záleží také na tom co tato smlouva obsahuje a zda je to v souladu s NOZ.

Re: rezervace

Dobrý den, záleží na tom co máte uvedeno v rezervační smlouvě a jaké máte stanovené podmínky, pokud kupující nedodrží podmínky rezervační smlouvy má i RK právo od této smlouvy odstoupit.

VYBERTE TOHO PRAVÉHO MAKLÉŘE

Odešleme vám nabídku makléřů s jejich hodnocením od klientů. Vyberete si toho, který se vám bude líbit nejvíce.

envelopeVáš e-mail
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY