Výběr nového domova

Výběr nového domova

19.11.2013

Už dlouho si chceme pořídit byt, ale nemůže najít ten správný. Žádná nabídka v inzerci neodpovídá našim představám. Můžete poradit, jak byt sehnat?

Odpovědi na dotaz

Re: Výběr nového domova

Dobrý den, doporučuji si dobře vybrat spolehlivého makléře, který pracuje ve velké síti kanceláří. Smakléřem si upřesněte Vaši poptávku do největších detailů, aby Vám mohl najít co nejvhodnější nemovitost s ohledem na Vaše požadavky i možnosti financování. Větší kanceláře mají poptávkový systém, ve kterém Vás zaevidují a poté se o nových nabídkách dozvíte mezi prvními klienty a máte tak větší pravděpodobnost, že Vám Vaše vysněná nemovitost neunikne. Přeji mnoho štěstí při hledání Vašeho nového domova.

Re: Výběr nového domova

Zdá se vám, že v nabídkách realitních společností se objevují chybné údaje nebo nabízený byt je už prodaný? Cítíte únavu z dlouhého hledání nového domova? Pořízení nového domova však bývá tou největší investicí každého z nás, proto je velmi důležité celý proces nákupu od počátku správně naplánovat. NEPŘIPRAVENOST vždy vede k nezdárnému konci. Sjednejte si schůzku s makléřem, který Vás provede kompletní přípravou s poskytnutím veškerých informací před samotným zahájením hledání té správné nemovitosti. NEREÁLNÉ PŘEDSTAVY nezaručí splnění snů o novém domově. Realita bývá tvrdá a někdy se může zdát i bez východiska. VYBERTE SI MAKLÉŘE, který vás při nákupu bude zastupovat. Nejdříve se seznamte s jeho dosavadní prací, nechte si vypracovat časový plán, navrhnout možnosti financování a řešení právního zajištění. Již na počátku si sjednejte finální cenu za realitní službu. NEZNALOST TRHU povede k výběru nevhodné nemovitosti. Realitní trh je v dnešní době zahlcen velkým množstvím nemovitostí různých kvalit a cen. NEOPATRNOST vede nejen k neúspěšnému konci, ale hlavně k poškození kupujícího. Cena nemovitosti by měla odpovídat její kvalitě, stáří, poloze atd. a proces by měl probíhat za vhodných podmínek pro klienta. Přeji vám, aby se byt vašich snů stal brzo skutečností!

Re: Výběr nového domova

Dobrý den, zřejmě jste velmi nároční klienti, což je naprosto v pořádku, a proto bych vám doporučil následující: vyberte si vhodnou lokalitu, v ní byt ke kompletní rekonstrukci a následně si jej nechte předělat kvalitní stavební firmou dle svých představ. Jiná možnost neexistuje a žádný makléř Vám nemůžu, sebevíc by chtěl, pomoci. Hezký den.

Re: Výběr nového domova

Nejvhodnější je spolupracovat s makléřem, který vhodnou nemovitost vyhledá. Ze zkušeností vím, že málokterá realitní kancelář aktivně hledá nemovitosti klientům. Proto volte tak, aby vaše poptávka neupadla po týdnu v zapomnění při prvním nezdaru makléře.

Re: Výběr nového domova

Musíte si upřesnit Vaše priority, jaký byt požadujete a pak oslovit toho správného makléře, který bude s Vámi při vyhledání Vaší vhodné nemovitosti. V dnešní době máte jako kupující obrouvskou výhodu, neboť nemovitostí je jako máku.

Re: Výběr nového domova

1. domluvte si minimálně 5-10 prohlídek na nemovitost, které aspoň trochu odpovídají vašim požadavkům - důležité udělat si vlastní představu co se nabízí 2. řekněte všem svým známým, že hledáte bydlení - hodně koupí se ralizuje přes známé, nebo vám něco doporučí kde byli nebo viděli 3. zajděte někam do restaurace, nebo na klidné místo a vyříkejte si jak vlastně váš nový byt má vypadat a co má splňovat - jakmile máte jasný záměr pak je už vše velmi rychlé :-)

Re: Výběr nového domova

Dobrý den, asi budete zklamáni, ale absolutně ideální byt neexistuje, vždy malinko pozměníme naše představy....Ve Vašem případě rozhodně doporučuji vyhledat schopného makléře , který vyhledá nejvhodnější nemovitost právě podle Vašich představ a dokonce se bude snažit i vyjednat lepší cenu a vyhlédnutou nemovitost za Vás prověří jak po technické tak právní stránce.Tato služba v naší kanceláři je ze strany klientů velmi vyhledávaná,oblíbená a!!! zcela zdarma. Přeji mnoho štěstí při hledání.

Re: Výběr nového domova

Souhlasím s názorem pana Mately, osobně jsem aktivně pro své klienty vyhledal již několik nemovitostí a vždy jsme skončili u bytu, který si majitelé upravili ke svému "gustu", neboť idealní nemovitost prostě neexistuje, každý má trochu jiné představy.

08.09.2014

Re: Výběr nového domova

Doporučuji Vám najmout si svého osobního makléře, s nímž se domluvíte na Vašich požadavcích a představách a ve vzájemné spolupráci určitě vhodnou nemovitost najdete. Výhodou této spolupráce je odbornost makléře, který je schopen na nemovitosti odhalit vady, ohlídat financování, či vyjednat "lepší" cenu. Samozřejmostí je zajištění právních služeb a potřebné administrativy.

19.11.2013

VYBERTE TOHO PRAVÉHO MAKLÉŘE

Odešleme vám nabídku makléřů s jejich hodnocením od klientů. Vyberete si toho, který se vám bude líbit nejvíce.

envelopeVáš e-mail
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY