Zrušení zprostředkovatelské smlouvy na dobu určitou

Odpovědi na dotaz

Re: Zrušení zprostředkovatelské smlouvy na dobu určitou

Exklusivní (výhradní) zprostředkovatské smlouvy se nejčastěji uzavírají na dobu tří měsíců od data podpisu. Předčasné ukončení takové smlouvy by mělo být výsledkem dohody smluvních stran.

Důvodem výpovědi by mohla být například nečinnost ze strany realitní kanceláře, neplnění sjednaných závazků, což by však bylo třeba prokazatelně doložit. Dalším důvod může ležet na straně prodávajího, v takovém případě je však třeba počítat s finanční sankcí. Rozhodující pro podání výpovědi ze zprostředkovatelské smlouvy budou důvody, které vedou k požadavku na ukončení smluvního vztahu.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím