Smlouva o zprostředkování nemovitosti

Zprostředkovatelská smlouva opravňuje realitku uzavřít se zájemci o koupi rezervační smlouvu a také přijímat blokovací depozitum. Doporučujeme uzavřít s ověřeným realitním makléřem exkluzivní zprostředkovatelskou smlouvu na dobu např. 3 měsíců. Dle dlouhodobých zkušeností na kupující nepůsobí dobře, pokud tutéž nemovitost nabízí více realitních makléřů. Na realitních serverech si toho zájemci velmi rychle všimnou. O výhodách a nevýhodách exkluzicních smluv pojednává samostatý článek na blogu.

Stáhněte si možnou podobu exkluzivní smlouvu o zprostředkování nemovitosti. Více informací o zprostředkovatelských smlouvách naleznete v naší poradně.

UPOZORNĚNÍ: Jedná se pouze o možnou podobu exkluzivní zprostředkovatelské smlouvy a slouží pouze k informativním účelům. Každý obchodní případ je jedinečný, nedoporučujeme využívat tuto smlouvu bez revize zkušenými právníky. Informace zde obsažené mohou být vzhledem k aktuálnímu vývoji již neaktuální. Neneseme odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách. 

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím