ideální polovina pozemku - řešení soudní cestou

ideální polovina pozemku - řešení soudní cestou

09.04.2017

Dobrý den, chci koupit ideální polovinu s tím, že druhý majitel zatím odmítá přistoupit na rozdělení pozemku (tlačí stávající majitele, od kterých chci 1/2 koupit do prodeje za třetinovou cenu). V případě, že bychom se nedohodli a rozhodli se řešit soudní cestou rozdělení pozemku, jaké jsou jednotlivé kroky a jak dlouho prosím, celý proces může trvat? Děkuji, Klára K.

Odpovědi na dotaz

Re: ideální polovina pozemku - řešení soudní cestou

Dobrý den, to je velmi málo informací a je třeba to řešit přímo s právním zástupcem. Nicméně soudy pracují vždy poměrně pomalu a může to trvat i roky.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím