Koupě nemovitosti před rozvodem

Odpovědi na dotaz

Re: Koupě nemovitosti před rozvodem

Dobrý den, určitě bych se poradil s právníkem tak aby vše bylo tak jak chcete.

Re: Koupě nemovitosti před rozvodem

Dobrý den. V Kupní smlouvě prohlásíte, že byt kupujete do výlučného vlastnictví z Vašich výlučných prostředků. Ideální řešení by ale bylo, pokud by jste manžela přiměla podepsat Kupní smlouvu k bytu jako vedlejší účastník, kde prohlásí, že finanční prostředky použité na úhradu kupní ceny nejsou předmětem SJM a souhlasí s tím, že byt nabýváte do svého výlučného vlastnictví, předejdete tím případným jeho pozdějším nárokům.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím