Prodej bez realitky nebo s realitkou?

Prodej bez realitky nebo s realitkou?

07.03.2021

Dobrý den,

rozhoduji se mezi prodejem svého bytu s realitkou (makléřem) a samostatně bez RK. Na internetu existuje nyní mnoho služeb, které mi pomohou s prodejem a kde ušetřím za provizi realitce. Opravdu to je tak jednoduché? Není lepší prodej s RK? Resp. co je pro mě výhodnější? Nevyznám se v tom, prodej řeším poprvé.

Děkuji,

Jana H.

Odpovědi na dotaz

Re: Prodej bez realitky nebo s realitkou?

Dobrý den, pokud uvažujete o prodeji Vaší nemovitosti a máte zájem prodat bezpečně, bez starostí a předpokládám co nejvýhodněji? Garantuji férový a profesionální přístup, který pomohl už stovkám zákazníků. Pomůžu i Vám! - Působnost Praha a Středočeský kraj. S úctou a srdečným pozdravem René Treu

Re: Prodej bez realitky nebo s realitkou?

Dobrý den, doporučuji prodej přes ověřenou realitní kancelář, kde si můžete ověřit reference. Důvody jsou jasné jestli jednak zvýšení prodejní ceny, urychlení prodeje. Nepřijdete o peníze v lepším případě v horším případě můžete přijít jak o peníze tak i o majetek tak i zároveň se stát dlužníkem. Jelikož jsou realitní kanceláře který denně řeší různé problémy, které mohou při prodeji nastat ze svých zkušenosti doporučuji realitní kancelář a zároveň Vám i šetří čas.

Re: Prodej bez realitky nebo s realitkou?

Dobrý den, souhlasím s kolegou, který už odpověď napsal. Pokud jste nemovitost nikdy neprodávala a zkusila byste to sama, můžete se zbytečně dostat do situací, ve kterých by si zkušený makléř jednoduše poradil, respektive předešel by tomu, abyste se do problematických situací vůbec dostala.

Re: Prodej bez realitky nebo s realitkou?

Dobrý den, prodej nemovitosti určitě doporučuji přes ověřenou RK se zkušeným makléřem, který se Vám postará o celý průběh obchodu, byt může prodat i za vyšší cenu, než by se Vám mohlo samotné podařit. Ušetříte si tak spoustu starostí a času, věřím, že vše proběhne k Vaší spokojenosti a hlavně bez rizika. Samoprodej bych určitě nedoporučovala, můžou s tím být spojena určitá rizika.

Re: Prodej bez realitky nebo s realitkou?

Dobrý den, zkušený makléř dokáže ve většině případů prodat nemovitost za cenu vyšší. Je to souhrn přípravy nemovitosti a následného marketingu, efektivní organizace prohlídek, kvalifikace zájemců, ... Základem je samozřejmě i vhodně nastavená inzertní cena s ohledem na okolnosti a aktuální tržní situaci. V případě zájmu o více informací, jsem vám k dispozici

Re: Prodej bez realitky nebo s realitkou?

Dobrý den, pokud se v problematice prodeje nemovitostí příliš nevyznáte, rozhodně vám doporučuji obrátit se na odborníka - kvalitní realitní kancelář. Obchod bez realitky se zdá na první pohled výhodnější, ale není tomu tak, nemluvě o vysokém riziku, že vše neproběhne podle Vašich představ. Rozhodně Vám doporučuji obrátit se na kvalitní realitní kancelář, která Vás prodejem provede profesionálně, lidsky a hlavně bezpečně.

VYBERTE TOHO PRAVÉHO MAKLÉŘE

Odešleme vám nabídku makléřů s jejich hodnocením od klientů. Vyberete si toho, který se vám bude líbit nejvíce.

envelopeVáš e-mail
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY