Spoluvlastnictví ideální poloviny s nesvépravným bratrem

Odpovědi na dotaz

Re: Spoluvlastnictví ideální poloviny s nesvépravným bratrem

Dobrý den,myslím si,že vám jej bratr darovat nemůže ani s poručníkem. Poněvadž ten podle mne má hájit jeho nejlepší zájmy a to by asi bezplatné darování nebylo. Tento akt by pak mohl být napadnutý. Ale spíše je to otázka na kvalitního advokáta,abyste měli vše dobře ošetřené. Stalo se nám,že soud napadl i prodej za nezletilou dceru,že cena byla podhodnocena,takže poror i na koupi pod cenou. Ale raději se poraďte s advokátem. Hodně štěstí

Re: Spoluvlastnictví ideální poloviny s nesvépravným bratrem

Dobrý den, určitě má bratr poručníka, někoho kdo za něj může rozhodovat. Pak Vám jej může darovat či prodat, podle toho jak se domluvíte. Každopádně k tomu budete potřebovat advokáta.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím