Vlastnictví idealni poloviny nemovitosti

Odpovědi na dotaz

Re: Vlastnictví idealni poloviny nemovitosti

Dobrý den, těch informací je poměrně málo. Nicméně by bylo moudré se o tom poradit s právníkem. My realitní makléři máme jen právní minimum a jsme schopni poradit spíš ohledně nákupu a prodeje nemovitostí.

Re: Vlastnictví idealni poloviny nemovitosti

Dobrý den, toto už je na řešení u advokáta. Hlavně si vyberte takového, který má s insolvencí a záležiostmi okolo zkušenosti.

Re: Vlastnictví idealni poloviny nemovitosti

Dobrý den. Rozhodně doporučuji domluvit se s insolvenčním správcem na dalším společném postupu a komunikujte i s bankou. Nejlépe Vám ale samozřejmě poradí právník. Prodeji nemovitosti asi nezabráníte , ale snížíte tak možnou škodu.

Re: Vlastnictví idealni poloviny nemovitosti

Pokud již máte na sebe žalobu, tak již je opravdu potřeba jednat s právníkem. Za sebe můžete oslovit daného insolvenčního správce a banku, aby Vám situaci vysvětlil, co se děje, proč a jak se z toho můžete vyvázat. Další kroky bych ale určitě konzultoval s právníkem. Z uvedeného však vyplývá, že bance se nesplácí hypotéka, kterou Vám dali na koupi bytu a to se bance nelíbí a chce své peníze zpět. Možná Vám banka řekne, že když doplatíte Xy, tak žalobu stáhne, ale je potřeba oslovit banku co nejdříve.

VYBERTE TOHO PRAVÉHO MAKLÉŘE

Odešleme vám nabídku makléřů s jejich hodnocením od klientů. Vyberete si toho, který se vám bude líbit nejvíce.

envelopeVáš e-mail
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY