Vlastnictví idealni poloviny nemovitosti

Odpovědi na dotaz

Re: Vlastnictví idealni poloviny nemovitosti

Dobrý den, toto už je na řešení u advokáta. Hlavně si vyberte takového, který má s insolvencí a záležiostmi okolo zkušenosti.

Re: Vlastnictví idealni poloviny nemovitosti

Dobrý den, těch informací je poměrně málo. Nicméně by bylo moudré se o tom poradit s právníkem. My realitní makléři máme jen právní minimum a jsme schopni poradit spíš ohledně nákupu a prodeje nemovitostí.

Re: Vlastnictví idealni poloviny nemovitosti

Dobrý den. Rozhodně doporučuji domluvit se s insolvenčním správcem na dalším společném postupu a komunikujte i s bankou. Nejlépe Vám ale samozřejmě poradí právník. Prodeji nemovitosti asi nezabráníte , ale snížíte tak možnou škodu.

Re: Vlastnictví idealni poloviny nemovitosti

Pokud již máte na sebe žalobu, tak již je opravdu potřeba jednat s právníkem. Za sebe můžete oslovit daného insolvenčního správce a banku, aby Vám situaci vysvětlil, co se děje, proč a jak se z toho můžete vyvázat. Další kroky bych ale určitě konzultoval s právníkem. Z uvedeného však vyplývá, že bance se nesplácí hypotéka, kterou Vám dali na koupi bytu a to se bance nelíbí a chce své peníze zpět. Možná Vám banka řekne, že když doplatíte Xy, tak žalobu stáhne, ale je potřeba oslovit banku co nejdříve.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím