vrácení rezervačního poplatku/ výpověď z nájmu

vrácení rezervačního poplatku/ výpověď z nájmu

01.06.2015

Doplnění informací ohledně výpovědi z nájmu"p.makléř s pronajímatelem samozřejmě do protokolu o předání bytu žádnou závadu"záměrně"neuvedli.Pronajímatel mi dokonce zaslal dopis, kde uvádí, že některé závady jsou již dlouhodobé.Bohužel ani jednu ze závad neodstranil bez zbytečných odkladů a to ani od1.2.-31.3.2015. Dle p.makléře shora uvedené důvody nejsou dostačující k výpovědi z nájmu. Předem Děkuji za Váš názor.

Odpovědi na dotaz

Re: vrácení rezervačního poplatku/ výpověď z nájmu

pokud máte dopis, že některé ze závad jsou dlouhodobé a výpověď jste zaslala, bude zřejmě potřeba pomoci advokáta.

Re: vrácení rezervačního poplatku/ výpověď z nájmu

Pokud závady nejsou v předávacím protokolu, tak je to špatné, nicméně pokud opravdu vznikly tzv. samovolně a nejedná se dle nájemní smlouvy o drobné opravy, které např. řeší nájemník, tak bych se opravdu obrátil na advokáta, který tyto věci řeší, jinak se do toho zamotáte.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím