vrácení rezervačního poplatku/ výpověď z nájmu

vrácení rezervačního poplatku/ výpověď z nájmu

01.06.2015

Doplnění informací ohledně výpovědi z nájmu"p.makléř s pronajímatelem samozřejmě do protokolu o předání bytu žádnou závadu"záměrně"neuvedli.Pronajímatel mi dokonce zaslal dopis, kde uvádí, že některé závady jsou již dlouhodobé.Bohužel ani jednu ze závad neodstranil bez zbytečných odkladů a to ani od1.2.-31.3.2015. Dle p.makléře shora uvedené důvody nejsou dostačující k výpovědi z nájmu. Předem Děkuji za Váš názor.

Odpovědi na dotaz

Re: vrácení rezervačního poplatku/ výpověď z nájmu

pokud máte dopis, že některé ze závad jsou dlouhodobé a výpověď jste zaslala, bude zřejmě potřeba pomoci advokáta.

Re: vrácení rezervačního poplatku/ výpověď z nájmu

Pokud závady nejsou v předávacím protokolu, tak je to špatné, nicméně pokud opravdu vznikly tzv. samovolně a nejedná se dle nájemní smlouvy o drobné opravy, které např. řeší nájemník, tak bych se opravdu obrátil na advokáta, který tyto věci řeší, jinak se do toho zamotáte.
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím