Vymezení nové jednotky ze společných částí domu

Odpovědi na dotaz

Re: Vymezení nové jednotky ze společných částí domu

Ještě doplnění - pokud se budou měnit podíly vlastníků na společných částech domu, pak je potřeba souhlas všech vlastníků a pravděpodobně i zástavních věřitelů (např. bank u bytů na hypotéku)

Re: Vymezení nové jednotky ze společných částí domu

Dobrý den, jednotku je nutné kolaudovat a vymezit novým prohlášením vlastníka,které následně vložíte na KÚ.

Re: Vymezení nové jednotky ze společných částí domu

Jak píší kolegové, je nutné udělat nové prohlášení vlastníka nebo jeho změnu. Vymezení jednotky pravděpodobně ovlivní i podíly jednotlivých vlastníků na společných částech domu.

Re: Vymezení nové jednotky ze společných částí domu

Dobrý den, jednotku musíte nejprve nechat zaměřit a zhotovit výkresovou dokumentaci,zkolaudovat a následně prohlášení vlastníka, které vložíte na příslušný KÚ

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení realitních kanceláří a makléřů, výši jejich provize a rozsah služeb a rozhodujte se na základě reálných zkušeností dalších klientů.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím