Informace, rady a tipy z realitního trhu

Blog

V této sekci Vám pravidelně přinášíme zajímavé informace, rady, tipy a návody z realitního trhu. Dozvíte se řadu praktických informací, které Vám pomohou lépe prodat či pronajmout nemovitost.

Štítek | Výše provize realitky

Proč prodá dobrý realitní makléř nemovitost lépe než samoprodejce?

Proč prodá dobrý realitní makléř nemovitost lépe než samoprodejce?

V dnešní době vypadá prodej nemovitosti jako poměrně jednoduchá záležitost. Na internetu jsou různé ebooky, rady, desatera, doporučení atd., která vás prodejem spolehlivě provedou, tak proč platit provizi realitnímu makléři? Dáte inzerát na nějaký inzertní server, ideálně zdarma, a zájemci se už budou sami ozývat. A některý z nich koupí váš byt či dům za cenu, kterou si řeknete. Taková je aspoň představa většiny majitelů, kteří se rozhodnou prodávat sami. Většinou ani netuší, že dobrý realitní makléř prodá nemovitost podstatně rychleji, bezpečněji a za vyšší cenu. Ptáte se, jak je to možné? Jak to makléř dokáže? Především je to o zkušenostech.

Zobrazit

Výše provize realitních kanceláří

Výše provize realitních kanceláří

Výše provize realitnímu makléři je vždy důležitá. Důležitější však je, co za své peníze dostanete. Pokud si realitní kancelář účtuje poloviční provizi než ostatní, je zde něco v nepořádku. Vždy se proto zajímejte také o rozsah služeb, které Vám makléř poskytne. Někdy si totiž realitní kanceláře účtují např. prvání služby, znalecké posudky či nadstandardní inzerci zvlášť. Pokud budete platit nízkou provizi, nečekejte moc kvalitní služby.

Zobrazit

5 nejčastějších chyb při prodeji nemovitosti

5 nejčastějších chyb při prodeji nemovitosti

Podívejte se na 5 nejčastějších chyb, kterých se dopouštějí lidé při prodeji své nemovitosti. Opakování těchto chyb může mít nedozírné následky. Přiděláte si starosti, prodloužíte dobu prodeje nemovitosti nebo rovnou přijdete o statisíce. Pokud se těchto chyb vyvarujete, celý proces prodeje nemovitosti bude mnohem jednodušší.

Zobrazit

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím