Realitní poradna

Chcete se zorientovat na realitním trhu? Máte konkrétní dotaz týkající se prodeje, pronájmu či nákupu nemovitosti? Zde v realitní poradně můžete zdarma zadat jakýkoliv dotaz. Realitní makléři Vám rádi odpoví.

Nejnovější dotazy z realitní poradny

Chybějící podpis prodejce na rezervační smlouvě

03.12.2016

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Nedávno jsme podepsali trojstrannou rezervační smlouvu na byt, kde figurují: zprostředkovatel (realitní kancelář), kupující (my) a prodávající. Jelikož prodávající není z blízkého okolí, podepsali jsme smlouvu prozatím jen my jako kupující a zprostředkovatel. S tím, že prodávající obdrží smlouvu od zprostředkovatele ještě ten den a podepíše jí a zprostředkoval nám jí posléze předá se všemi podpisy. Prodávající je momentálně údajně někde pryč a v daný den tudíž nedošlo k podpisu smlouvy z jeho strany. Na smlouvu byl zapsán datum podpisu 2.12…

polovina bytu a jeho prodej

30.11.2016

Dobrý den , jsem spoluvlastníkem 1/2 bytu v Praze.Druhým spoluvlastníkem druhé 1/2 bytu je bratr.Na jeho vlastnické polovině jsou uvaleny exekuce , i když zatím ne všechny které má na sobě můj bratr.Jelikož mě bratr už asi 3/4 roku ubezpečuje o vyřešení jeho dluhů a exekucí na jeho polovině , tak se stále nic neděje.Rád bych měl ze své vlastnické poloviny hotové peníze v reálné ceně.Mám nějakou šanci prodat svoji polovinu , případně jak dále?
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

VYHLEDEJTE SI NEJLEPŠÍHO MAKLÉŘE VE VAŠEM OKOLÍ

Se správným makléřem prodáte výhodněji, rychleji a bez starostí.

 

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím