Daň z nemovitých věcí (daň z nemovitostí)

Daň z nemovitých věcí platí majitel nemovitosti a její výše závisí na typu, velikosti a poloze nemovitosti. Na finančním úřadě v místě příslušném se nejpozději k 31. lednu podává přiznání k dani z nemovitosti, které se hradí opakovaně vždy za každý rok. Daňové přiznání k dani z nemovitých věcí se podává pouze jednou, pokud nedojte ke změně okolností pro stanovení výše daně.

Daň z nemovitých věcí (daň z nemovitostí)

Daňové přiznání k dani z nemovitých věcí se podává pouze jednou, pokud nedojte ke změně okolností pro stanovení výše daně.

Do konce května se daň musí daň z nemovitých věcí zaplatit. Pokud je daň vyšší než 5 tis. Kč, je možné hradit ve splátkách. 

Nejnovější dotazy z oblasti: Daň z nemovitostí

Daň u garáže

11.05.2016

Vlastníme byt a zahradu a za obě nemovitosti platíme 1x ročně povinně daň z nemovitosti. Nyní jsme si koupili garáž. Bohužel si již nepamatuji postup, zda a kde koupi hlásit či nehlásit a zda se garáž (když je to nebytový prostor), také musí někde zdaňovat. A pokud je to povinnost, zda ji musíme na FÚ nahlásit dodatečně/zpětně ihned po koupi a nebo stačí až se půjde podávat daňové přiznání. Předem moc děkuji za odpovědi a rady. Nehasilová

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení, výši provize a rozsah služeb.

Pokračovat
Profily makléřů
Upozornění: Odpovědi v realitní poradně vyjadřují názor realitních makléřů na danou problematiku. Dané odpovědi nelze považovat za jediné možné správné. Portál Srovnání Makléřů.cz nemůže nést odpovědnost za škody způsobené použitím nebo důvěrou v informace obsažené na těchto stránkách.

ZÍSKEJTE NABÍDKY OD MAKLÉŘŮ. VYBERTE SI TOHO NEJLEPŠÍHO.

Porovnejte si nezávazně hodnocení, výši provize a rozsah služeb.

Pokračovat
Profily makléřů

98%

klientů doporučuje tento portál
Zobrazte si naše reference

SPOLUPRACUJÍCÍ REALITKY

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím